DOSKONAŁA PŁYWALNOŚĆ

Perfekcyjna pływalność to umiejętność nurkowa potrzebna wszystkim nurkom na każdym poziomie wyszkolenia. Kurs jest kolejnym etapem na ścieżce nurkowego rozwoju i zaliczany jest do osiągnięcia poziomów Speciality Diver, Advanced Open Water Diver i Master Diver.

Praca nad perfekcyjna pływalnością nigdy się nie kończy. Posiadając umiejętność utrzymania neutralnej pływalności w dowolnym momencie nurkowania, nienagannego trymu (poziomej sylwetki) oraz umiejętność pływania żabką (frog kick) oszczędzamy powietrze, mniej się męczymy, a co za tym idzie, nasze nurkowania są efektywniejsze i dłuższe.

Kurs jest kolejnym etapem na ścieżce nurkowego rozwoju i zaliczany jest do osiągnięcia poziomów Speciality Diver, Advanced Open Water Diver i Master Diver.

Realizując różne dostępne możliwości szkoleń i chęci naszych klientów przygotowaliśmy również opcję realizacji kursu w Deepspot w Mszczonowie pod Warszawą. Deepspot jest basenem dedykowanym dla nurków. W najgłębszym ma ponad 45m – co czyni go najgłębszym basenem w Europie i drugim na świecie.

Organizacja szkolenia:

Kurs składa się z zajęć teoretycznych, nauki nowych ćwiczeń oraz co najmniej 2 sesji nurkowych. Po każdej sesji nurkowej analizujemy przebieg nurkowania, sugestie oraz poprawki sprzętowe.

Cena kursu to 600 PLN

W tej cenie otrzymujesz:
 

– podręcznik Perfect Buoyancy SSI on-line;
– wykłady teoretyczne;
– butle z powietrzem, balast
– 2 sesje ćwiczeń nurkowych w basenie lub wodach basenopodobnych;
– rejestrację oraz opłatę licencyjną do SSI;
– elektroniczny certyfikat SSI.

Cena nie zawiera:

– wypożyczenia pozostałego sprzętu nurkowego;
– opłat za wejścia na basen i akweny otwarte.

Kurs Doskonała Pływalność może być zrealizowany na każdym wyjeździe weekendowymi i zagranicznym. Istnieje również możliwość odbycia jednego nurkowania specjalizacji, obu nurkowań lub nawet trzech nurkowań w najgłębszym basenie Europy Deepspot w Mszczonowie k. Warszawy.
Cena kursu Doskonała Pływalność w Deepspot:  
– 850 PLN  (1 nurkowanie w Deepspot)
– 990 PLN (2 nurkowania w Deepspot)
– 1150 PLN (3 nurkowania w Deepspot)
Terminy kursów w Deepspot ustalamy indywidualnie (zadzwoń lub napisz). Zajęcia odbywają się w grupie 1-2 kursantów + instruktor.

 

CO MOŻESZ ZROBIĆ ŻEBY ZACZĄĆ?

1

Napisz do nas, odpowiemy na wszystkie twoje pytania

2

Zadzwoń, opowiemy ci
o wszystkim i umówimy się na spotkanie

+48608578730

3

Spotkajmy się
w Gliwicach w naszym centrum nurkowym

Bajana 1

44-100 Gliwice

4

Zobacz gdzie nurkujemy – basen
i wody otwarte